Domki letniskowe w Dźwirzynie – Cennik 2024

  domki 6 osobowe wolnostojące 

 

 

 

 ibiza99@poczta.fm

 

domki 5 osobowe

 domek 6 osobowe w zabudowie szeregowej

 domek Amber

 

 Cennik  obowiązuje przy pobytach minimum 7 dni, krótszy pobyt plus 50 zl doba 

– opłata za media – 150 zł. za tydzień za domek
– parking – 1 samochód osobowy gratis, kolejny 20 zł doba
– Opłata klimatyczna

 W okresie wakacyjnym turnusy pełny tydzień od soboty do soboty, lub niedzieli

Nie przyjmujemy zwierząt

Zrobienie prania 30 zł

 

Domki letniskowe do wynajęcia w Dźwirzynie

Zapraszamy Państwa od czerwca do września na wczasy do Ośrodka IBIZA mieszczącego się w malowniczej miejscowości Dźwirzyno. Na gości czekają  domki do wynajęcia 4- oraz 6-osobowe i inne. Ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany jest koło Kołobrzegu w odległości 350 m od morza i 550 m od jeziora Resko. Jesteśmy pewni, że dzięki doskonałemu położeniu spędzą Państwo u nas niezapomniany urlop. Oferujemy komfortowe, kompleksowo wyposażone drewniane piętrowe domki letniskowe. Przystosowaliśmy je w taki sposób, żeby niczego Państwo nie zabrakło. Każdy z nich ma taras z drewnianymi meblami ogrodowymi.

Aby zapewnić naszym Gościom komfort i bezpieczeństwo teren na którym znajduje się domki jest ogrodzony , oświetlony i monitorowany całodobowo. Na terenie ośrodka zapewniany bezpłatny dostęp do internetu WI-FI i bezpłatny parking. do dyspozycji dzieci jest duży plac zabaw z trampoliną , huśtawkami, zjeżdżalniami, stół pingpongowy, piaskownica.

 

W niedalekiej odległości od ośrodka  znajdują się liczne sklepy, bary, stołówki, mnóstwo atrakcji dla dzieci, mini port rybacki przy kanale łączącym morze z jeziorem Resko. Zachęcamy  do zwiedzania naszej malowniczej miejscowości.  Na terenie ośrodka bezpłatny dostęp do bezprzewodowego internetu ( WI-FI ) , dostępny w wybranych miejscach na terenie ośrodka. Za ograniczenia dostępu do internetu nie ponosimy odpowiedzialności

 

INFORMACJE DODATKOWE:
Opłaty dodatkowe:

– opłata za media – 150 zł. za tydzień za domek

Doba rozpoczyna się o godzinie 16 , kończy o godzinie 10.

• Każda dodatkowa osoba powyżej danej liczby w domku 4-, 5- lub 6-osobowym (lipiec, sierpień)  plus 60 zł –  ( dla dodatkowej osoby zapewniamy tylko komplet pościeli )

• Wpłatę zadatku proszę o dokonanie w ciągu trzech dni od wstępnej rezerwacji telefonicznej, w przypadku braku wpłaty rezerwacja będzie anulowana. Na przelewie wpłaty prosimy o podanie terminu rezerwacji i nazwiska osoby rezerwującej.

W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł. – zwrotna w dniu wyjazdu.

 

 

Ośrodek wpisany jest jako obiekt turystyczny pod sygnaturą:
RG.7334.19.2012 w Urzędzie Gminy Kołobrzeg

Skontaktuj się z nami

600 499 569

ibiza99@poczta.fm

Napisz do nas