Domki Letniskowe Dźwiżyno

Miejscowość

 Dźwirzyno, to piękna i malownicza miejscowość położona 12 kilometrów od Kołobrzegu. Główne atuty tego kurortu, to bardzo czyste powietrze zawierające dużą ilość jodu, piękna piaszczysta plaża, czysta woda i duża ilość zieleni. Dźwirzyno, to nie tylko piękna plaża, ale również mnóstwo atrakcji dla każdego. Znajdziemy tu wiele sklepików, baseny - kryty i otwarty, ścieżki rowerowe, dyskoteki, kawiarnie, wesołe miasteczko, wypożyczalnie gokartów i wiele innych atrakcji.


Niewatpliwie dodatkową atrakcją Dźwirzyna, stało się oddane do użytku w grudniu 2009 roku Gminne Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie.
Na terenie Centrum jest zlokalizowana pełno wymiarowa hala sportowa, boiska do koszykówki, siatkówki, badmintona, do jazdy na wrotkach, 2 korty tenisowe ze ścianką treningową, minigolf, skatepark, ścianki do wspinaczki, place zabaw dla dzieci oraz amfiteatr na 300 miejsc z budynkiem sceny i zapleczem. Hala sportowa o wymiarach płyty 25 x 46 m posiada dodatkowo widownię na 300 miejsc, siłownię, salkę fitnes i kawiarenkę.

W roku 2011 powstał odcinek trasy rowerowej łączący Dźwirzyno z Kołobrzegiem. Obecnie to trasa o długości ponad 20 km i przebiega od Dźwirzyna przez Kołobrzeg aż do Ustronia Morskiego. Trasa jest łatwa (wzniesienia terenu do 10 m) i bardzo malownicza, przebiega przez tereny chronione Natura 2000 oraz przez kołobrzeski Ekopark.

Projekt i wykonanie strony: itband.pl