Domki Letniskowe Dźwiżyno

Galeria

Zapraszamy serdecznie do Dźwirzyna, do powstających nowych apartamentów. Planowane oddanie do użytku, to 04 lipiec 2020.
Każdy apartament z osobnym wejściem z tarasem i balkonem na piętrze. Na dole salon z aneksem kuchennym i łazienką z prysznicem, na piętrze dwie zamykane sypialnie i toaleta. Aneksy kuchenne w pełni wyposażone, płyta indukcyjna dwupalnikowa, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy. żelazko.Suszarka do włosów . Na tarasie meble ogrodowe.
Apartament na 4 osoby, maksymalnie 5 z możliwością spania w salonie.
Przedstawiamy Państwu wizualizację obiektu ( zdjęcia podglądowe mogą się różnić od realnego wyglądu)                                                                             .

                                                                   Cena za dobę  4-11.07.2020 450 zł/doba 11.07 - 15.08 - 540 zł/ doba, 15.08 - 22.08 490 zł/doba. 22.08 - 31.08 400 zł doba

Na górze są dwa pokoje, jeden zamknięty z drzwiami, z wyjściem na balkon, drugi otwarty, wchodzi się bezpośrednio ze schodów, w obydwu znajdują się po dwa tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa dwuosobowa, stół , krzesła, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, lodówka, kuchenka elektyrczna dwupalnikowa,  kuchenka mikrofalowa, łazienka, z toaletą. Na dole telewizor. Każdy domek posiada duży taras z meblami drewnianymi. Na wyposażeniu dwa parawany plażowe.

To domki w zabudowie szeregowej, łączone bocznymi ścianami. Jeden duży dom podzielony na pół. Z prawej i lewej strony wejście. Jedna część na  pięć - sześć osób i druga również . Na górze są dwa pokoje, jeden zamknięty z drzwiami, drugi otwarty, wchodzi się bezpośrednio ze schodów, w obydwu znajdują się po dwa tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa dwuosobowa, stół, krzesła, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, lodówka, kuchenka elektryczna dwupalnikowa, kuchenka mikrofalowa, łazienka, z toaletą. Na dole telewizor. Przed domkiem taras brukowany, z meblami drewnianymi. Na wyposażeniu dwa parawany plażowe.

To domki w zabudowie bliźniaczej, łączone bocznymi ścianami. Jeden duży dom podzielony na pół. Z prawej i lewej strony wejście. Jedna część na siedem osób i druga również na siedem osób. Na górze są dwa pomieszczenia, jedno zamknięte z drzwiami i wyjściem na balkon, gdzie znajdują się 3 tapczany jednoosobowe, drugie pomieszczenie jest otwarte, bez drzwi, wchodzi się bezpośrednio ze schodów i tam znajdują się 2 tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa 2-osobowa, stół, krzesła, szafa, telewizor, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem , lodówka, kuchenka dwupalnikowa, kuchenka mikrofalowa, łazienka z prysznicem. Na tarasie meble drewniane. Każdy domek posiada dwa parawany plażowe.

Dysponujemy również apartamentami 4 osobowzmi w budynku. Apartament znajduje się na piętrze, są to dwa pokoje z mini aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Jeden pokój zamykany, znajduje się tam kanapa, tapczan, stolik, dwa fotele i telewizor. Drugi pokój przejściowy z kanapą i wydzielonym aneksem kuchennym (czajnik bezprzewodowy, talerzyki, sztućce, noże, szklanki, kubeczki) gdzie znajduje się stół i krzesła. Łazienka z kabiną prysznicową, lodówka hotelowa. Wyposażenie dodatkowe, to parawan plażowy.

Na terenie ośrodka duży plac zabaw: trampolina, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica, stół pingpongowy

 

 

 

 

Projekt i wykonanie strony: itband.pl