Domki Letniskowe Dźwiżyno

Galeria

to domki w zabudowie szeregowej połączone tyłami, wejścia są po przeciwnych stronach. Na górze jest jedno pomieszczenie otwarte, bez drzwi, wchodzi się bezpośrednio ze schodów, gdzie znajdują się 3 tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa 2-osobowa, stół, krzesła, szafa, telewizor, oraz aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem ( talerzyki, szklanki,sztućce, noże, deska do krojenia, kubeczki, garnki, patelnia, kuchenka elektryczna jedno- palnikowa, czajnik, lodówka hotelowa), łazienka z prysznicem. Na tarasie znajdują się drewniane meble ogrodowe. Każdy domek posiada parawan plażowy.

Na górze są dwa pokoiki, jeden zamknięty z drzwiami, z wyjściem na balkon, drugi otwarty, wchodzi się bezpośrednio ze schodów, w obydwu znajdują się po dwa tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa dwuosobowa, stół , krzesła, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, łazienka, z toaletą. Na dole telewizor. Każdy domek posiada duży taras z meblami drewnianymi. Na wyposażeniu dwa parawany plażowe.

to domki w zabudowie szeregowej, łączone bocznymi ścianami. Jeden duży dom podzielony na pół. Z prawej i lewej strony wejście. Jedna część na sześć osób i druga również na sześć osób. Na wyposażeniu dwa parawany plażowe. Na górze są dwa pokoiki, jeden zamknięty z drzwiami, drugi otwarty, wchodzi się bezpośrednio ze schodów, w obydwu znajdują się po dwa tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa dwuosobowa, stół, krzesła, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, lodówka, łazienka, z toaletą. Na dole telewizor. Przed domkiem taras brukowany, z meblami drewnianymi. Na wyposażeniu dwa parawany plażowe.

to domki w zabudowie bliźniaczej, łączone bocznymi ścianami. Jeden duży dom podzielony na pół. Z prawej i lewej strony wejście. Jedna część na siedem osób i druga również na siedem osób. Na górze są dwa pomieszczenia, jedno zamknięte z drzwiami i wyjściem na balkon, gdzie znajdują się 3 tapczany jednoosobowe, drugie pomieszczenie jest otwarte, bez drzwi, wchodzi się bezpośrednio ze schodów i tam znajdują się 2 tapczany jednoosobowe. Na dole kanapa 2-osobowa, stół, krzesła, szafa, telewizor, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (talerzyki, kubeczki, sztućce, noże, szklanki, patelnia, deska do krojenia, garnki, kuchenka elektryczna dwu- palnikowa, czajnik, lodówka hotelowa), łazienka z prysznicem. Na tarasie meble drewniane. Każdy domek posiada dwa parawany plażowe.

Dysponujemy również apartamentami 4 - 5 osobowymi w nowo wybudowanym budynku. Apartament znajduje się na piętrze, są to dwa pokoje z mini aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Jeden pokój zamykany, znajduje się tam kanapa, tapczan, stolik, dwa fotele i telewizor. Drugi pokój przejściowy z kanapą i wydzielonym aneksem kuchennym (czajnik bezprzewodowy, talerzyki, sztućce, noże, szklanki, kubeczki) gdzie znajduje się stół i krzesła. Łazienka z kabiną prysznicową, lodówka hotelowa. Wyposażenie dodatkowe, to parawan plażowy.

Na terenie ośrodka duży plac zabaw: trampolina, huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownica, piłkarzyki, stół pingpongowy

W sezonie 2017 nowy powiększony plac zabaw z nowymi atrakcjami !!!

 

 

 

Projekt i wykonanie strony: itband.pl